F
0532 789 71 61 - 0532 624 87 18
HİZMET BÖLGELERİMİZ
Beykoz Evden Eve Taşımacılık

Beykoz Evden Eve Taşımacılık

Beykoz da evden eve taşımacılık
  Gerekçesi sizde saklı, yeni bir eve taşınma ihtiyacı hasıl olduğunda, evdeneveciler ile irtibat ihtiyacı ortaya çıkıyor. Çok değil on beş sene öncesin de eve eşyası taşımanız gerektiğinde, eş, dost, arkadaş marifeti ile imece usulü yapılan bu faaliyetin ortaya çıkardığı mağduriyetler evden eve taşımacılık sektörünü yarattı.
  Ne maksatla kullanıldığına bakılmaksızın temin edilen araçlarda, usulünce paketleme yapılmadan ehil olmayan insanlar tarafından yükleme, boşaltma yapılan eşyalar hasar görmekteydi. Ambalajlama teknikleriyle, malzemelerinden yoksun olan bu taşıma sisteminde kapalı kasa olmayan, temizliği usulünce yapılmamış, temizlenmeye çalışılsa da toz girmesini engelliyecek yapıda olmaya bu araçlar da, onca para ödeyerek aldığınız ev eşyalarınızın kirlenmesini önleyemezdiniz. Nakliye işinin sonunda günlerce koltuk, kanepe, yatak yorgan temizliği yapılırdı. İndirme bindirme ve istifleme gelişi güzel yapıldığı için aracın hareketi ile birlikte birbirine çarpan eşyalar kırılıp dökülürdü. Evden eve taşımacılık tekniklerini bilmeden yükün altına giren sizlerde günlerce nakliyat yorgunluğunu atamazdınız.
  Laf aramızda maddi olarak zarara girip, üstüne üstlük bedensel yorgunluk yaşadıktan sonra, belki de aylarca eşinizin taşınma esnasında oluşan hasarlar için söylenmesini dinlerdik.
Evden eve nakliyat sektörü teknolojik gelişmeleri de arkasına alarak müşterilerine kaliteli hizmet sunumu adına hızlı adımlarla büyüyor. Battaniye, streç, balonlu (pat pat) naylon, karton kutu, hurç gibi paketleme malzemeleri ile yapılan ambalajlama, toz, kir, kırılma, v.b.hasarlar minimuma indirilir.
  Dışarıdan asansör ile evden araca, araçtan eve nakillerde, dar merdivenler, dönüşe izin vermeyen merdiven boşluklarının oluşturabileceği tahrifat ortadan kalkarken, apartman sakinlerinin de rahatsızlığı önlenmiş olur.Kazanılan zamandan ötürü yeni yuvanıza daha erken yerleşme imkanı bulursunuz.
  Artık birçok firma faaliyetlerine kapalı çelik kasa araçlar ile devam etmektedir. Her türlü dış etkiye karşı koruma sağlayan bu yapı yükleme aşamasında, eşyalar arasında kullanılan kuşak ile bağlama yönteminden ötürü aracın hareket etmesi ile sallanma, oynama, hareket etmediği için ev eşyalarının hasar görmesine mani olur.
  Modüler yapıya sahip, yatak odası, vitrin tarzı ürünler sökülüp takılırken kırılma, parça artması veya eksilmesi durumunu da yaşamıyorsunuz. Bu işi profesyonel anlamda yapan elemanlar sayesinde zahmetsiz ve kaliteli hizmet alabiliyorsunuz.
  Sizleri bunca zahmet ve riske katlanmadan önce maliyet hesabı yapmaya davet ediyoruz. Evden eve taşıma firmalarından aldığınız teklif ile kendiniz yapmak istediğinizdeki maliyetleri mukayese etmeye davet ediyoruz.

Beykoz Evden Eve Nakliyat
  Taşıma kararı yeni başlangıçların ilk adımıdır.
  İkamet ettiğiniz ev kiracı ev sahibi ilişkisinden, beğenilmemekten, zaruretten, kendi evinizi satın almaktan, her ne gerekçe olursa olsun terk edilmesi gerektiğinde hummalı bir çalışma içine girilir.
  Onca emek vererek kazandıklarınız ile aldığınız eşyalar zarar görmeden en ekonomik ve kaliteli taşıma nasıl yapılır araştırması başlar. Kendi imkanlarımız ile nasıl taşınırız olasılığını devre dışı bırakıyorum. Konya da evdeneve taşımacılık başlıklı yazımda bu konu hakkında açıklamalar yaptım arzu edenler o yazımı okuyabilir.
  Daha önce nakliyat tecrübesi yaşamış tanıdıkları, Bürolarında evden eve nakliyat firmalarını, Internet web sitelerini taramadan geçirerek tercih oluşturmaya çalışırız. Ev eşyası taşıma akdi yapacağımız firmadan neler talep etmeliyiz? 
  Söz uçar yazı kalır desturundan hareketle bu işinde olmaz ise olmaz kuralı nakliyat sözleşmesidir. Örnek nakliyat sözleşmesini inceliye bilirsiniz. Şahsi özel eşyalarınızı ve kırılabilecek eşyalarınızı kendiniz paketlemelisiniz. Evdeneveci firmayı ofis taşıma ziyaret etmeli, mümkün ise taşımada kullanılacak aracı görmelisiniz. Eşyalarınızın paketlenmesinde kullanılacak ambalaj malzemelerinin örneklerini görmeli, iş başlama saati, kullanılacak yöntem, personel sayısı, taşımacılık şirketinin vaat ettikleri, ödeme şekli ve miktarı kayıt altına alınmalı, sigorta yapılacaksa, neleri kapsadığı görülmelidir.
  50-100 Tl tasarruf etmek adına size güven vermeyen evden eve taşımacılık firması ile çalışarak sıkıntıya davetiye çıkarmamalısınız. Takdir edersiniz ki aldığınız hizmetin size olduğu kadar taşımacılar içinde maliyet kalemleri vardır. Pazarlık yapma yetenekleriniz ile şirketin kar marjını çok düşürerek maliyetlere yakın bir fiyata çekmek sürprizler ile karşılaşma olasılığını da beraberinde getirir. Taşıma günü sizden daha cazip bir fiyat ile anlaşma yapan üçüncü şahısların işini yapmak için sizin işiniz yapılmaz ise içinde bulunduğunuz durum itibari ile hizmetinden emin olamayacağınız farklı bir firma ile daha yüksek ücretlerle çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Lütfen dikkat edelim, yeni yuvanıza taşınmak eziyet halini almasın.

Beykoz Evden Eve Taşımacılık | Kanberoğlu Nakliyat | İstanbul Evdeneve Taşımacılık
Web Tasarım İzmir © 2015