F
0532 789 71 61 - 0532 624 87 18
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız
ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

Kanberoğlu Evden Eve Nakliyat  | İstanbul Şehirlerarası Taşımacılık

Nakliyat sektöründe şehirlerarası taşınma önemli bir yer almaktadır. Bu noktada şehirlerarası taşımacılığın tüm detaylarına hakim olan firmamız bu konuda tecrübeli personeli ile siz değerli müşterilerimizin şehirlerarası taşınmalarında sizlerin hizmetindedir. Nakliyat Hizmetimize dair detaylar;
Avcılar Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası taşınmalarda, iller arasında gerekli planlamalar yapılıp taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyaların özenle paketlenmesinin ardından, asansör ile eşyaların sistemli olarak araca nakli yapılır. Taşınılacak şehir e kararlaştırılan saatte hareket edilir. Şehirarası mesafe katedilip,Yeni eve ulaşılır. Eşyalar oda bazında aktarılarak gerekli kurulumlar yapılır ve taşınma işlemi sağlıklı olarak yerine getirilir.
Ezpertiz hizmeti ile taşınmaya dair detaylar belirlenir.

Öncelikle evden eve nakliyat kelimesinin açılımı ev, ofis veya depoda bulunan eşyaların içinde bulunan aksesuar, giyim, kitap, gıda maddesi gibi günlük kullanılan eşyaların kağıt ve havalı naylon ile paketlenerek kolilenmesi ile başlar. Gerekli olan mobilya kanepe koltuk beyaz eşya v.b. eşyaların de montesi ile devam eder. Demonte olan eşyaların kraft kağıt hava kabarcıklı naylon streç film mukavva v.b. ambalaj malzemeleri ile kaplanmasından sonra taşıma işlemi başlar, taşıma işlemi evden eve taşımacılık için dizayn edilmiş olan araca istiflenerek yeni mekana ulaşım sağlanır.

 
ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK | Kanberoğlu Nakliyat | İstanbul Evdeneve Taşımacılık