F
0532 789 71 61 - 0532 624 87 18
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız
PAKETLEME

PAKETLEME

Kanberoğlu Evden Eve Nakliyat | PAKETLEME

Kurumsal Nakliyat Ofis ve firma taşımalarında öncelikle taşınacak yerin detaylı ekspertiz çalışması yapılır ve firmanın talepleri doğrultusunda yapılması istenilen taşınma ile ilgili iş planı oluşturulur. Fiyatlandırma, taşınılacak malzemenin hacim ve kırılma riskine göre yapılır ve sunulan fiyat teklifinde yapılacak işlerin detaylı açıklaması yazılır. Nakliyat hizmetlerinde yep yeni bir döneme başlıyoruz. Mecidiyeköy sakinleri için İstanbul’da nakliyat vizyonu olan müşteri odaklı çalışan bir firma Kanebroğlu Nakliyat. İstanbul için nakliyat artık çileden çıkıyor!

 Artık Kanberoğlu evden eve nakliyat Var

Siz hangi hizmetlerden faydalanmak isterdiniz? Evden eve nakliyat mı? İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde hemen tüm ilçelerde faaliyet göstermekteyiz. Dilediğiniz ilçeden bir diğerine şehir içi taşımacılık hizmetlerimiz çok ideal fiyat ve kampanyalar ile devam etmektedir. Yoksa Ofis taşımacılığı mı? İstanbul ofis taşıma denincede akla ilk gelen isimler arasında KANBEROĞLU  NAKLİYAT. Fiyat kampanyalarımızdan faydalanmak için durmayın hemen arayın
KANBEROĞLU Evden Eve Nakliyat olarak profesyonel olarak ev eşyası, büro, mobilya, elektronik eşya, piyano gibi değerli eşya taşımacılığı yapmaktayız.
    Evden eve nakliyat sektöründe müşterilerine beklentilerinin üstünde etkin ve teknolojik çözümler sunarak hizmet vermekteyiz.Yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturmuş olduğumuz kurumsal yapımızla sektörün önde gelen lider kuruluşlarından biriyiz. Kanberoğlu Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Evden eve nakliyat sektöründe siz değerli müşterilerine yıllardan beri en kaiteli hizmeti sunmaktadır.
Şehir içi, şehirler arası ve ev, ofis taşımacılığında sizlere güler yüzlü hizmet vermeyi ilke edinmiş, bununla birlikte verilen nakliye hizmetininde kalitesinin en üst seviyede olması hedeflenmiştir
Taşıma sürecine gelinmeden mutlaka taşınacak eşyanın miktarı ile ilgili ekspertiz tarafımızdan yapılmakta, müşterimiz teklifi kabul ettikten sonra müşterimiz için uygun tarihe rezerve edilmektedir.
Firma içindeki dosya ve kırtasiye malzemelerinin arzu edilirse şirket personeli aksi taktirde kendi personelimiz tarafından kolilenip paketlenmesi.
Firma içerisindeki diğer dolap ve mobilyaların sökülmesi, kolilenmesi elemanlarımız tarafından yapılacaktır
Bilgisayar ve diğer elektronik eşyalar zarar görmemesi için lava kabarcıklı naylon ambalajlarla sarılıp kolilenerek taşınacaktır.
Kurumsal nakliyat hizmetleri aşağıdaki şekilde gruplandırabilir.
Öncelikle ofis taşımacılığı için nakliye uzmanımız gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır.Tüm ofis eşyaları avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur.

Şu anda ulaşılan noktada, şehir içinde ve şehirler arasında taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç, uzman eleman ve deneyime sahip bulunmaktadır. Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur. Geçen seneler içerisinde eşya taşınmasının en rahat şekilde yapilması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur


Kanberoğlu  Evden Eve Nakliyat Depolama, Büro ve Ofis Taşımacılığı, Evden Eve Nakliyat, Evden Nakliyat Eve, Evden Eve Taşımacılık, Fuar taşımacılığı, Konferans ve Toplantı taşımacılığı, Banka taşımacılığı, şirket ve firma taşımacılığı, Fabrika ve Tesis Demonte, monte ve taşınması, Askılı tekstil taşımacılığı, Asansörlü taşımacılık, Şehirler arası ve şehir içi nakliyat konularında tüm eşyaları sigortalatmaktadır. Yangın Sel, hırsızlık, kaza ve doğal afetler için tüm eşyalarınız sigortalattırılır.

PAKETLEME | Kanberoğlu Nakliyat | İstanbul Evdeneve Taşımacılık