F
0532 789 71 61 - 0532 624 87 18
KURUMSAL
BİZ KİMİZ ?

BİZ KİMİZ ?

Kanberoğlu Evden Eve Nakliyat  | Kurumsal

KANBEROĞLU  EVDENEVE NAKLİYAT olarak  1973 yılından beri İSTANBUL da  hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize son derece profesyonel ve kusursuz bir hizmeti garanti etmektedir. Dilerseniz bizlerle hem irtibat numaralarımızdan hem de internet sitemizden iletişime geçebilirsiniz 43 yılın verdiği tecrübe ile Evden Eve Nakliyatsektöründe yeni bir çağ açan KANBEROĞLU  EVDENEVE NAKLİYAT  şirketimiz gelişen çağdaş teknoloji ile birlikte sizlere son model, zamandan ve bütçeden tasarruflu evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Taşıma ekibimiz içerisinde konusunda uzmanlaşmış tesisatçı ve montaj elemanları bulunur. Eşyalarınız uzman ellerde sökülür gideceği yerde monte edilir. Nakliye günü ve saati kararlaştırılarak nakliye sözleşmesi yapılır. Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemedir. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır. Paketlemede en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve kutulamadır.  Evinizdeki bütün eşyalar KANBEROĞLU EVDENEVE NAKLİYAT  uzmanları tarafından  paketlenir ve gideceği yerde paketlerden sökülerek tekrar yerlerine yerleştirilir. 

KANBEROĞLU EVDENEVE NAKLİYAT  evden eve nakliyat firmamız size taşınma öncesi ücretsiz olarak görevlendirdiğimiz expertizimiz gelerek eşyalarınız  için en uygun kamyonu ve buna bağlı olarak en uygun ücreti siz sayın müşterilerimize sunar. Ücretsiz olarak atadığımız expertizimiz amacı taşınma gününde bir problem çıkmasını önlemektir. Bütün bu işlemler yapıldıktan sonra ücrette anlaşıldığı taktirde yazılı bir anlaşma yapılır. Eşyalarınızın şehirlerarası evden eve nakliye edilmesini istediğiniz gün arkadaşlarımız gelerek bütün eşyalarınızı ambalajlar ve eşyanız için dizayn edilmiş aracımıza yükler. Daha sonra eşyalarınızın sigortası sizin adınıza yapılır ve araç yola çıkar. Aynı şekilde belirttiğiniz adrese gidildiğinde eşyalarınız yeni yerinize taşınır ve ambalajları söküldükten sonra  size sunmuş olduğu hizmet son bulur.

KANBEROĞLU EVDENEVE NAKLİYAT  İLE TAŞINMA AYRICALIĞINI YAŞAMANIZ HİZMET ANLAYIŞIMIZDA YENİ UFUKLAR AÇACAKTIR....

BİZ KİMİZ ? | Kanberoğlu Nakliyat | İstanbul Evdeneve Taşımacılık